Szkolenie z zarządzania czasem

Od maja gorąco rekomendujemy nasze dopiero co opracowane szkolenie z zarządzania czasem. Jest to warsztat dedykowany menedżerom z firm  sektora komercyjnego z branży przetwórczej, telewizyjnej a także usługowej.

Szkolenie skupia się na zagadnieniach związanych z nowoczesnym biznesem. Program dotyka problemy które zwykle pojawiały się w zapytaniach ofertowych.  Próbujemy teraz odpowiedzieć na zainteresowania pracowników w dwudziestym pierwszym wieku.

Trening prowadzi niespodziewanie dla niektórych nie nasz znamy wszystkim konsultant Jerzy Fizyczny . Ten projekt postanowiliśmy zdelegować Marii Wawrzyniak, która stworzyła nasze nowe szkolenie. Jest ona dopiero rozpoczynającym karierę choć utalentowanym specjalistą . Kilka tygodni temu napisała rozprawę doktorską w tematyce tego szkolenia.

Treningi otwarte mamy zamiar organizować w kilku dobrych obiektach szkoleniowych, które posiadają komfortowe sale wykładowe. W bunusie zapewniamy opcję skorzystania z atrakcji hotelu, np. bilard, sauna i masaże.

Logistykę i płatności zapewnia nasz stały partner – agencja Training Projects. To pod jej logiem będzie organizowane to szkolenie. Ponieważ liczba miejsc jest niewielka – dbamy o indywidualn klimat kursów – prosimy o  szybkie rezrwowanie miejsc dla siebie.

Każdy kursant otrzyma po kursie materiały poszkoleniowe w postaci pendrivea  oraz miesiąc bezpłatnych konsultacji na spotkanach w cztery oczy, a dodatkowo abonament w naszym  internetowym forum eksperckim. Zapraszamy wszystkich na kurs.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>