Spotkania integracyjne

W ciągu czterech lat istnienia Stowarzyszenia, nasi moderatorzy zrealizowali blisko 200 spotkań incentive i wydarzeń o charakterze integracyjnym. Pracowaliśmy w tym czasie dla wiodących dolnośląskich firm sektora AGD, bankowości, leasingu, shared service, nowoczesnych technologii, a także dla jednostek samorządowych i administracji publicznej.

Nasi wykładowcy Krzysztof  Leman a także Eleonora  Stawińska doliczyli się wspólnie tysiąc godzin pracy trenerskiej.

Projektantem naszych scenariuszy jest doświadczony trener i także wzięty publicysta branżowy Wojciech Wystrychowski – prywatnie hobbysta szechów jak równeż maratonów rowerowych i  treningu opartego na grach i współzawodnictwie.

W ciągu tych lat działalności nie mielismy poważniejszych wypadków (co jest istotne zważywszy na charakter wyjazdów integracyjnych angażujących sporty ekstremalne) a jedynie drobne kontuzje i urazy, wynikające z aktywnej formy i niejednokrotnie ekstremalności naszych ćwiczeń i programów. Jednak wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni, a nasi trenerzy posiadają niezbędne przeszkolenie i przygotowanie z zakresu pierwszej pomocy.

Współdziałamy z prawie 100 hotelami  dedykowanymi do szkoleń team building  od morza po Tatry – choć przede wszystkim na Dolnym Śląsku i w Karkonoszach.

Uczestnicy naszych projektów team building , szkoleń i eventów mówią o nas że jesteśmy kreatywni w tworzeniu nowych scenariuszy a na zajęciach skutecznie scalamy zespoły.

Zapraszamy do wyboru jednego z oferowanych przez nas scenariuszy.

Dodaj komentarz