Kontakt

Nasza grupa trenerska pracuje od czterech lat.   Realizujemy projekty jako wymienieni poniżej doradcy:

  • Jeremi Malinowski jest praktykiem i ekspertem i prowadzi kursy w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, i delegowania.
  • Olga Tarnawska jest doświadczonym specjalistą zainteresowanym następującymi: problemi badania satysfakcji pracowników, systemy oceny okresowej. Tworzy także testy psychologiczne.
  • Jan Kościuszko pisze w prasie specjalistycznej i  realizuje wielokrotnie nagradzane gry szkoleniowe, planszowe gry symulacyjne jak również symulacje menedżerskie przede wszystkim o tematyce przywództwa i motywowania.  Zajmuje się także prawie sześć lat autorskimi szkoleniami oraz wyjazdami integracyjnymi i ekstremalnymi szkoleniami team building.

Oferujemy ciekawe wykłady metodami praktycznymi po polsku jak również  po francusku. Pracujemy w zaprzyjaźnionych  pomieszczeniach konferencyjnych w całej Polsce.

Szkolenia menedżerskie, biznesowe dla firm  jak również szkolenia team building i wyjazdy integracyjne realizujemy  poprzez firmę szkoleniową Training Projects.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z  naszymi szkoleniowcami. Adres poczty elektronicznej: doradcy@szkolenia-integracyjne.com.pl

Dodaj komentarz