Idzie sezon na szkolenia integracyjne

Przełom marca i kwietnia  to bardzo dobry moment by zarezerwować  dobre szkolenie integracyjne. Najczęściej fajne i niedrogie obiekty są niepozajmowane więc jest szansa wybrać ten, który ma odpowiedni plener i sprzęt zgodne z planowanym programem zajęć. A przy okazji jest blisko naszej firmy i dojazd nie zajmie kilkanaście godzin.

Oczywiście że lokalizacja to tylko część do udanego szkolenia team building. Jeżeli chcemy przeprowadzić wyjazd integracyjny bez zaliczania błędów najlepiej wybrać agencję trenerską sprzedającą szkolenia integracyjne lub spotkania o charakterze team building. Angażujmy firmy z polecenia a nie patrzmy wyłącznie na koszt. To żaden problem przyoszczędzić kilka procent, i następnie żałować na swoje głupie oszczędzanie.  Patrzmy raczej praktykę trenerów, atrakcyjność przedstawianego nam programu, podejście do nas jako klienta i na koniec – bezpieczeństwo, rzecz jasna gdy będą zajecia ekstremalne.

Jeżeli szkolenie team building i wyjazd integracyjny organizujemy dla kilkadziesiąt i więcej osób, cała akcja przygotowawcza może się wydłużyć na dwa miesiące. Skoordynować harmonogramy dla tak dużej grupy  pracowników jest bowiem ciężko.  I jeszcze wynajęcie hotelu , który wynajmie tyle pokoi w szczycie sezonu – to też wyzwanie.

Na koniec napiszmy o 2  nie tak bardzo skomplikowanych kwestiach gdy planujemy tegoroczny wyjazd integracyjny lub zakładowe szkolenie team building. Mam na myśli sposób dotarcia uczestników na teren zajęć, a druga kwestia to dodatkowe atrakcje po zachodzie słońca typu dyskoteka, i występy jakiegoś satyryka itp.  To też niezbędne elementy spotkania team building i nie warto o tej części przygotowań zapomnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>